Helyettesítés
fasori, 2023/2024?
dátum
osztály
tanár

Az órarendihez képest változó óraA helyettesítés
jellege
Az órát tartó
tanár neve
óraosztálytantárgyhiányzóterem
2024-03-01 02:45:35
0.8.ab Latin szakkör ALAP   Tasnádi ZsuzsannaOsztályterem 8.A (I.em.210)elmarad-
0.12.c testnevelés (lány)   Dávid LászlónéTornateremelmarad-
1.5.a magyar nyelv ALAP   Gálné Ritter Katalin MargitOsztályterem 5.A (I.em.218)felügyelet Szalai Ildikó
1.9.bc német nyelv I NY1   Peregi-Ecker Anita9.B (II.em.302)elmarad-
1.10.b matematika ALAP   Kozmáné Bozsits MargitMatematika szaktanterem (fsz.112)elmarad-
1.10.b matematika ALAP   Szalai Lívia Katalin10.B(II.em.306)elmarad-
1.12.c testnevelés (lány)   Dávid LászlónéTornateremelmarad-
1.12.a spanyol nyelv II TAG   Szalai IldikóNyelv-Hittan szaktanterem(alagsor-013)elmarad-
1.10.a matematika ALAP   Szabados Lilla10.A(fsz.110)elmarad-
1.5.b ének-zene ALAP   Nováky AndreaÉnek szaktanterem (fsz.103)felügyelet Törökné Karakas Marianna
2.11.b történelem ALAP   Magyar szaktanterem (II.em.304)megtartva (plusz) normál Schranz Ambrus
2.10.b kémia ALAP   Néder KatalinBiológia-Kémia labor (II. em. 308)elmarad-
2.5.a magyar irodalom ALAP   Gálné Ritter Katalin MargitOsztályterem 5.A (I.em.218)felügyelet Kozmáné Bozsits Margit
2.11.bd német nyelv I NY1   Peregi-Ecker AnitaOsztályterem 6.A (I.em.203)elmarad-
2.10.b fizika ALAP   Rácz Ildikó KatalinFizika előadó(fsz.114)elmarad-
2.12.ab testnevelés (lány)   Némethné Szlávik AndreaTornateremfelügyelet Jernei Anikó
2.11.c református hittan ALAP   Pál BeátaLelkészi szoba (II.em.305)összevonás Károlyfalvi Zsolt
2.9.bc francia nyelv II NY2   Tasnádi ZsuzsannaKönyvtár 2.felügyelet Nagy Sándor
3.11.b történelem ALAP   Magyar szaktanterem (II.em.304)megtartva (plusz) normál Schranz Ambrus
3.5.a magyar irodalom ALAP   Gálné Ritter Katalin MargitOsztályterem 5.A (I.em.218)felügyelet Néder Katalin
3.10.c német nyelv II NY2   Peregi-Ecker Anita10.C(fsz.102)felügyelet Czapekné Egervári Orsolya
3.11.b ének-zene ALAP   Ágoston BélaDíszteremelmarad-
3.10.b német nyelv II NY2   Dávid Lászlóné10.B(II.em.306)helyettesítés Móricz Gréta
3.12.ab testnevelés (lány)   Némethné Szlávik AndreaTornateremfelügyelet Gianone Kinga
3.11.b művészettörténet ALAP   Hajnóczi Eszter10.A(fsz.110)elmarad-
3.11.c református hittan ALAP   Pál BeátaLelkészi szoba (II.em.305)összevonás Károlyfalvi Zsolt
3.10.bc francia nyelv II NY2   Tasnádi ZsuzsannaFizika előadó(fsz.114)felügyelet Császár Györgyné
3.8.a ének-zene ALAP   Nováky AndreaÉnek szaktanterem (fsz.103)felügyelet Bencze Dávid
4.6.b ének-zene ALAP   Rajz szaktanterem (fsz.104)megtartva (plusz) normál Ágoston Béla
4.5.a osztályfőnöki ALAP   Gálné Ritter Katalin MargitOsztályterem 5.A (I.em.218)helyettesítés Csernus Rita
4.10.c német nyelv I NY1   Peregi-Ecker Anita10.C(fsz.102)felügyelet Valló Eszter Anna
4.10.b német nyelv I ALAP   Dávid Lászlóné10.B(II.em.306)összevonás Peregi-Ecker Anita
4.9.ac testnevelés (lány)   Némethné Szlávik AndreaTornateremhelyettesítés Wolf Károly
4.11.d református hittan ALAP   Pál BeátaMagyar szaktanterem (II.em.304)összevonás Sárosi Mária
4.7.b ének-zene ALAP   Nováky AndreaÉnek szaktanterem (fsz.103)felügyelet Szalai Lívia Katalin
4.6.b vizuális kultúra ALAP   Jernei AnikóRajz szaktanterem (fsz.104)elmarad-
5.11.b magyar irodalom ALAP   Fizika előadó(fsz.114)megtartva (plusz) normál Domján-Janka Szofia
5.12.bc német nyelv NY1   Peregi-Ecker AnitaOsztályterem 7.B (I.em.209)elmarad-
5.10.b magyar irodalom ALAP   Németh-Roszik Andrea10.B(II.em.306)elmarad-
5.9.ac testnevelés (lány)   Némethné Szlávik AndreaTornateremhelyettesítés Wolf Károly
5.11.d református hittan ALAP   Pál BeátaMagyar szaktanterem (II.em.304)összevonás Sárosi Mária
5.11.b fizika ALAP   Szabados LillaFizika előadó(fsz.114)elmarad-
5.11.ac ének-zene ALAP   Nováky AndreaÉnek szaktanterem (fsz.103)felügyelet Csernus Rita
6.11.d Természettudományos projektóra PR   Magyar szaktanterem (II.em.304)megtartva (plusz) normál Költő Emese
6.11.d magyar irodalom ALAP   dr. Érfalvy LíviaMagyar szaktanterem (II.em.304)elmarad-
6.10.b kémia ALAP   Néder KatalinTermészettudományi előadó (II. em. 309)elmarad-
6.10.b fizika ALAP   Rácz Ildikó KatalinFizika előadó(fsz.114)elmarad-
6.5-7. testnevelés RL   Némethné Szlávik AndreaTornateremelmarad-
6.11.ac ének-zene ALAP   Nováky AndreaDíszteremfelügyelet Sárai-Szabó Linda Noémi
7.11.b osztályfőnöki ALAP   Szabados LillaMatematika szaktanterem (fsz.112)elmarad-
7.10.a ének-zene ALAP   Nováky AndreaÉnek szaktanterem (fsz.103)elmarad-
7.10.b média ALAP   Kecskemétiné Szilvási Zsuzsanna10.B(II.em.306)elmarad-
8.12.ab ének-zene ALAP   Nováky AndreaÉnek szaktanterem (fsz.103)elmarad-
MaYoR - 2002-2022 © GPL 4850